Emniyet Müdürü Sakarya'dan Eylemdeki İşçilere Sağduyu Çağrısı: "Hak, Hukuk, Adalet Tesis Olacak"

Iğdır Emniyet Müdürü Erden Sakarya, DEM Partili Iğdır Belediyesi tarafından iş akdine son verilen 204 işçinin oturma eylemi yaptığı belediye binası önüne gelerek işçilerle sohbet edip “Sağduyulu olun" çağrısı yaptı.

Emniyet Müdürü Sakarya'dan Eylemdeki İşçilere Sağduyu Çağrısı: "Hak, Hukuk, Adalet Tesis Olacak"

IĞDIR

Iğdır Belediyesi'nin mali tasarruf adımları kapsamında iş akdini sonlandırdığı 204 işçi, belediye önünde düzenledikleri oturma eylemiyle seslerini duyurmaya çalışıyor. Üç güne ulaşan eyleme, Emniyet Müdürü Erden Sakarya'nın ziyareti renk kattı. Sakarya, burada işçilere yönelik sohbetinde önemli mesajlar verdi.Müdür Erden Sakarya'nın işçilere yönelik sözleri içtenlikle yankı buldu. Sakarya'nın mesajı şu şekildeydi:
"Öncelikle bu kutsal günlerde Muharrem Ayının başında böyle adaletsiz, hukuksuz, haksız işlem olmasaydı. Sizden bir ricam bu haklı hukuksal durumunuzu muhafaza etmeniz. Bu şekilde gösterilere hukuk çerçevesinde devam etmeniz. Size karşı dışarıdan gelecek olan her türlü baskı emniyet güçleri tarafından bertaraf edilecektir. Allah’tan size sabır diliyorum. Hak, hukuk, adalet diyorsunuz benim inancımda hak, hukuk, adalet en kısa zamanda tecelli edecektir."